Jobs ILF-Schweiz

pic_jobs_header_neu

Specjalista ds. ochrony środowiska

Stellenbeschreibung

  • nadzór nad zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska
  • samodzielne opracowywanie raportów oceny oddziaływania na środowisko oraz kart informacyjnych przedsięwzięcia
  • udział w procedurach administracyjnych związanych z ochroną środowiska (m.in. uzyskiwanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, uzyskiwanie pozwoleń zintegrowanych)
  • przygotowywanie opracowań i wsadów do opracowań innych branż projektowych w zakresie ochrony środowiska (np. analiz rozwiązań proekologicznych)
  • przygotowywanie wymagań dotyczących podwykonawców z obszaru ochrony środowiska, koordynacja podwykonawców,
  • mile widziana umiejętność przygotowywania opracowań i analiz z zakresu akustyki dotyczących emisji hałasu do środowiska, akustyki budowlanej i DSO,
  • mile widziana umiejętność modelowania propagacji hałasu w oparciu o normy ISO 9613, NMPB-Routes-96.
  • mile widziana umiejętność modelowania rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń w powietrzu atmosferycznym zgodnie z metodyką zawartą w rozporządzeniu Ministra Środowiska w sprawie wartości odniesienia niektórych substancji w powietrzu (Dz.U. nr 16/10)

Qualifikation

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w tym udział przy opracowywaniu raportów oceny oddziaływania na środowisko oraz kart informacyjnych przedsięwzięcia
  • dobra komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie z uwzględnieniem znajomości słownictwa branżowego
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość oprogramowania Cadna A, Operat FB
  • mile widziana znajomość oprogramowania AutoCad.
  • mile widziana znajomość oprogramowania ArcGIS.
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów
  • wysokie poczucie odpowiedzialności za realizację zadań

We offer:

  • zatrudnienie w biurze w Warszawie
  • szansę rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie inżynierskiej
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet prywatnej opieki medycznej

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ilf.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Arbeitsort: ILF-Poland, office Warsaw
Verfügbar ab: 2020-10-23

Für Fragen freuen wir uns über Ihre Kontaktaufnahme:

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
Ms. Jolanta Folwarczny

Osmańska 12
02-823 Warsaw

Tel: +48 (22) 4 30 - 2635
Fax: +48 (22) 4 30 - 2601

Hello UptimeRobot