Jobs ILF-Schweiz

pic_jobs_header_neu

Inżynier środowiska (Projektowanie gazociągów wysokiego ciśnienia)

Stellenbeschreibung

  • wykonywanie dokumentacji projektowej sieci przesyłowych i obiektów sieci gazowych wysokiego ciśnienia
  • koordynacja prac międzybranżowych
  • nadzorowanie pracy zespołu asystentów
  • udział w pozyskiwaniu niezbędnych pozwoleń administracyjnych

Qualifikation

  • wykształcenie wyższe techniczne, inżynierii środowiska, bądz pokrewne
  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, in-stalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych
  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w zakresie samodzielnego projektowania gazociągów – średnie lub wysokie ciśnienie
  • bardzo dobra znajomość AutoCad, Profil Koordynator, ArcGis
  • umiejętność pracy w zespole, samodzielność, nastawienie na realizację celów
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

We offer:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ilf.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Arbeitsort: ILF-Poland, office Warsaw
Verfügbar ab: 2020-10-24

Für Fragen freuen wir uns über Ihre Kontaktaufnahme:

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
Ms. Jolanta Folwarczny

Osmańska 12
02-823 Warsaw

Tel: +48 (22) 4 30 - 2635
Fax: +48 (22) 4 30 - 2601

Hello UptimeRobot