Jobs ILF-Schweiz

pic_jobs_header_neu

Geolog

Stellenbeschreibung

Bieżące wsparcie zespołu projektowego przy opracowywaniu dokumentacji geotechnicz-nych, środowiskowych oraz z zakresu prawa wodnego przy projektach infrastrukturalnych i energetycznych w Polsce i zagranicą (m.in. metro, gazociągi, ropociągi, elektrownie, morskie farmy wiatrowe)

Qualifikation

  • wykształcenie kierunkowe: geologia inżyynierska/hydrogeologia (również studenci ostatnich lat mgr)
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa geologicznego, wodnego i budowlanego
  • minimum roczne doświadczenie w zakresie opracowywania dokumentacji geologicznych/geotechnicznych/środowiskowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego ze znajomością słownictwa branżowego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczność, komunikatywność, samodzielność
  • praktyczna znajomość oprogramowania AutoCad, GiS będzie dodatkowym atutem

We offer:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ilf.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Arbeitsort: ILF-Poland, office Warsaw
Verfügbar ab: 2020-10-26

Für Fragen freuen wir uns über Ihre Kontaktaufnahme:

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
Ms. Jolanta Folwarczny

Osmańska 12
02-823 Warsaw

Tel: +48 (22) 4 30 - 2635
Fax: +48 (22) 4 30 - 2601

Hello UptimeRobot