Jobs ILF-Schweiz

pic_jobs_header_neu

Specjalista ds ofertowania

Stellenbeschreibung

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie kompleksowa koordynacja przygotowania oferty, w tym:

  • analiza dokumentacji przetargowej (m.in. zapytania ofertowego, SIWZ)
  • przygotowanie tekstów ofert i kompletownie niezbędnych wkładów z różnych działów firmy
  • przygotowanie i kompletowanie dokumentów potrzebnych do sporządzania ofert
  • koordynacja działań i aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy w zakre-sie merytorycznego przygotowania oferty
  • koordynacja przygotowania oferty z partnerami biznesowymi
  • kontakt z Klientem (m.in. koordynacja i merytoryczny udział w przygotowaniu odpowiedzi na pisma Klienta, w tym uzupełnienia i wyjaśnienia do ofert)

Qualifikation

  • wykształcenie wyższe (wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem)
  • praktyczna znajomość zagadnień ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z przygotowywa-niem ofert, także w trybie ustawy Prawo Zamówień Publicznych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word i Excel)
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • kompetencje miękkie: dokładność, dbałość o szczegóły
  • umiejętność rozwiązywania problemów i orientacja na cele, umiejętność pracy pod presją czasu, samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy

We offer:

  • zatrudnienie w biurze ILF w Warszawie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej firmie
  • konkurencyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ilf.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Arbeitsort: ILF-Poland, office Warsaw
Verfügbar ab: 2020-10-26

Für Fragen freuen wir uns über Ihre Kontaktaufnahme:

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
Ms. Jolanta Folwarczny

Osmańska 12
02-823 Warsaw

Tel: +48 (22) 4 30 - 2635
Fax: +48 (22) 4 30 - 2601

Hello UptimeRobot