ILF Group

Ecuador

France

Georgia

Germany

Iraq

Jordan

Kazakhstan

Laos/ປະເທດລາວ

Nigeria

Norway

Pakistan

Peru

Poland

Romania

Saudi-Arabia

Spain

Switzerland

Thailand

Ukraine

United Arab Emirates

United Kingdom

Uzbekistan

Jobs ILF

pic_jobs_header_neu

CAD designer

Stellenbeschreibung

CAD DESIGNÉR

  • se zaměřením na technologické stavby liniového i areálového charakteru

Navrhování a design pomocí CAD ve 2D a 3D převážně pro stavební části technologických staveb v rámci domácích a zahraničních projektů (především potrubních systémů a stanic, kabelových projektů, halových objektů, apod.) a související činnosti, například:

  • Zpracování výkresové části všech stupňů projektové dokumentace včetně, specifikací a výkazů výměr.
  • Návrh vedení tras technické infrastruktury.
  • Zpracování dílčích technických řešení při křížení dopravní a technické infrastruktury.
  • Spolupráce při navrhování logistiky výstavby, přístupových tras a zařízení staveniště.
  • Tvorba výkresové dokumentace včetně plánů, typových výkresů, detailních výkresů, 2D a 3D CAD modelů.
  • Práce v prostředí CAD, příprava podkladů pro BIM software a databáze, případně GIS a WebGIS.
  • Zjišťování vstupních dat a podkladů, aktualizace a jejich správa.
  • Spolupráce při zadávání stavebních prací.
  • Komunikace s investory, dotčenými orgány státní správy a vlastníky dopravní a technické infrastruktury.
  • Spolupráce na přípravě nabídek.

Qualifikation

POŽADAVKY

  • SŠ vzdělání v oboru stavebním, geodézie, GIS nebo souvisejícím, praxe na obdobné pozici není podmínkou, nicméně je výhodou.
  • Znalost angličtiny výhodou.
  • Znalost práce v CAD, příp. GIS (např. AutoCAD / Microstation).
  • Znalost nadstaveb Autodesk nebo Bentley – např. Civil 3D / InRoads / Revit nebo programů ArcGis, QGIS, apod. výhodou.
  • Znalost práce v MS Office.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Ochotu učit se nové věci.
  • Zodpovědný přístup k práci.
  • Aktivní přístup k řešení problémů.
  • Flexibilita v řešení úkolů a schopnost spolupráce v mezinárodním týmu.

NABÍZÍME

  • Zajímavou práci na rozsáhlých domácích a zahraničních víceoborových projektech.
  • Hlavní pracovní poměr ve stabilní inženýrské společnosti s dlouhou historií.
  • Širokou škálu profesních příležitostí v rámci naši globálně působící společnosti.
  • Spolupráci se zkušenými kolegy a možnost uplatnění a rozvoje v perspektivním oboru.
  • Osobní přístup.
  • Odpovídající finanční ohodnocení a další benefity.

PLATOVÉ OHODNOCENÍ, BENEFITY

  • Mzda dle zkušeností a délky praxe
  • Stravenkový paušál
  • Další vzdělávání formou kurzů a školení (např. cizí jazyky, technické disciplíny, softwarové znalosti, apod.) hrazené zaměstnavatelem.
  • Možnost Home office
  • Sick-days
  • Pružná pracovní doba

PRACOVIŠTĚ
Praha 8 – Karlín, Česká republika.
NÁSTUP
Možný ihned.

Arbeitsort: ILF-Czechia (ILF-CZE)
Verfügbar ab: Jetzt

Für Fragen freuen wir uns über Ihre Kontaktaufnahme:

ILF Consulting Engineers, s.r.o.
Ms. Lucie Velikova

Jirsíkova 538/5
186 00 Praha 8

Tel: +420 225091 - 440
Fax: +420 225091 - 433

Hello UptimeRobot