ILF Group

Chile

Czechia

France

Georgia

Germany

Iraq

Jordan

Kazakhstan

Laos/ປະເທດລາວ

Nigeria

Norway

Pakistan

Peru

Poland

Romania

Saudi-Arabia

Spain

Switzerland

Thailand

United Arab Emirates

United Kingdom

Uzbekistan

Jobdetail

pic_jobs_header_neu

Inżynier/ka systemów automatyki

Stellenbeschreibung

  • Projektowanie systemów automatyki do sterowania procesem technologicznym w obszarach: ropa i gaz, energetyka (systemy: DCS, PLC, SCADA itp.)
  • Dobór urządzeń pomiarowych, sterowniczych i wykonawczych automatyki
  • Samodzielne opracowywanie dokumentacji technicznej automatyki: schematy architektury systemów sterowania (na podstawie urządzeń różnych producentów), specyfikacje urządzeń AKPiA, karty doboru urządzeń, listy sygnałów, schematy obwodowe, rysunki lokalizacyjne, dokumentacja montażowa
  • Nadzór nad pracą młodszych inżynierów
  • Realizowanie zadań związanych z nadzorem autorskim
  • Odbywanie wizyt na budowach, o ile to konieczne, w ramach realizowanych przez firmę projektów

Qualifikation

  • Wykształcenie wyższe (kierunek: automatyka lub pokrewny)
  • Wiedza lub wykształcenie w zakresie automatyzacji procesów
  • Znajomość systemów sterowania stosowanych w obiektach przemysłowych
  • Dobra znajomość AutoCAD
  • Znajomość Engineering Base lub Aveva Instrumentation będzie dodatkowym atutem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, dokładność, umiejętność ustalania priorytetów
  • Odpowiedzialność za realizację zadań
  • Prawo jazdy kat. B

We offer:

  • Ambitną pracę w międzynarodowej inżynierskiej firmie projektowo-doradczej
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w biurze lub w modelu hybrydowym
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie karty Multisport, parking dla pracowników, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Dofinansowanie nauki języków obcych (200 zł /m-c)
  • Możliwość bezpłatnej nauki języka niemieckiego w małych grupach w godzinach pracy
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ilf.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Arbeitsort: ILF-Poland, office Warsaw
Verfügbar ab: Jetzt

Für Fragen freuen wir uns über Ihre Kontaktaufnahme:

ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
Ms. Jolanta Folwarczny

Osmańska 12
02-823 Warsaw

Tel: +48 (22) 4 30 - 2635
Fax: +48 (22) 4 30 - 2601

Hello UptimeRobot