Sprache wählen

Inżynier mechanik

Miejsce pracy:

ILF-Poland, office Warsaw,

Oferta aktualna do:

od zaraz

Zadania:

-Specyfikacja materiałowa elementów rurociągowych i urządzeń ciśnieniowych
-Analiza i przygotowanie warunków technicznych wykonania i odbiór instalacji technologicznych
-Przygotowanie klas materiałowych
-Analizy ryzyk i zagrożeń
-Przygotowanie kart doboru urządzeń i elementów instalacji technologicznych
-Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych
-Przygotowanie dokumentacji odbiorowej urządzeń ciśnieniowych
-Przygotowanie, weryfikacja i ocena ofert technicznych
-Prowadzenie nadzorów autorskich na budowie

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek mechanika lub pokrewne
-Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane w branży chemicznej lub petrochemicznej
-Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-Wymagana dobra znajomość oprogramowania AutoCad
-Dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność, systematyczność, odpowiedzialność, orientacja na rezultaty
-Umiejętność samokształcenia, elastyczność i gotowość na nowe wyzwania w nowych obszarach
-Mile widziana znajomość oprogramowania Aveva PDMS

We offer:

-Ambitną pracę w inżynierskiej firmie projektowo-doradczej, należącej do międzynarodowej Grupy ILF
-Przyjazną atmosferę pracy
-Pracę w biurze lub w modelu hybrydowym
-Pakiet benefitów: opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie karty Multisport, parking dla pracowników, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
-Dofinansowanie nauki języków obcych (200 zł /m c)
-Możliwość bezpłatnej nauki języka niemieckiego w małych grupach w godzinach pracy
-Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ilf.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikację prosimy kierować do:

   ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
Ms. Jolanta Folwarczny
Osmańska 12
02-823 Warsaw

Telefon: +48 (22) 4 30 - 2635
Fax: +48 (22) 4 30 - 2601

e-mail: jolanta.folwarczny@ilf.com

Druckversion