Sprache wählen

Inżynier/ka procesu (energetyka)

Miejsce pracy:

ILF-Poland, office Warsaw,

Oferta aktualna do:

od zaraz

Zadania:

-Udział w projektach od studiów wykonalności po projekty wykonawcze
-Dobór urządzeń technologicznych
-Przygotowywanie bilansów cieplnych
-Przygotowywanie schematów technologicznych
-Przygotowywanie oraz koordynowanie tworzenia dokumentacji technicznej w zakresie technologii (raporty, schematy technologiczne, karty doboru urządzeń)
-Współpraca z projektantami innych branż
-Kontakt z klientem oraz dostawcami urządzeń technologicznych
-Udział w ocenie ofert urządzeń technologicznych

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe techniczne o profilu energetycznym
-Minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
-Znajomość branży energetycznej (elektrownie, elektrociepłownie, spalarnie odpadów)
-Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-Znajomość oprogramowania wykorzystywanego do modelowania symulacji procesowych (np. Ebsilon Professional, Thermoflow) będzie dodatkowym atutem.
-Znajomość oprogramowania Auto CAD oraz MS-Office
-Dobra organizacja pracy, samodzielność, kreatywność, systematyczność, odpowiedzialność, orientacja na rezultaty
-Nastawienie na rozwój zawodowy oraz pogłębianie wiedzy specjalistycznej
-Elastyczność w działaniu i gotowość na nowe wyzwania

We offer:

-Ambitną pracę w inżynierskiej firmie projektowo-doradczej, należącej do międzynarodowej Grupy ILF
-Przyjazną atmosferę pracy
-Pracę w biurze lub w modelu hybrydowym
-Pakiet benefitów: opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie karty Multisport, parking dla pracowników, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
-Dofinansowanie nauki języków obcych (200 zł /m c)
-Możliwość bezpłatnej nauki języka niemieckiego w małych grupach w godzinach pracy
-Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ilf.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikację prosimy kierować do:

   ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
Ms. Jolanta Folwarczny
Osmańska 12
02-823 Warsaw

Telefon: +48 (22) 4 30 - 2635
Fax: +48 (22) 4 30 - 2601

e-mail: jolanta.folwarczny@ilf.com

Druckversion