Sprache wählen

Inżynier/ka branży elektrycznej

Miejsce pracy:

ILF-Poland, office Warsaw,

Oferta aktualna do:

od zaraz

Zadania:

-Samodzielne wykonywanie prac projektowych wraz z koordynacją międzybranżową
-Opracowywanie dokumentów branży elektrycznych takich jak: np. obliczenia, rzuty, schematy, specyfikacje
-Koordynowanie lub opracowywanie modelu 3D instalacji elektrycznych
-Koordynacja prac oraz nadzór nad pracą młodszych asystentów (dla dużych projektów)
-Przygotowywanie, analizowanie i porównywanie ofert technicznych
-Odbywanie wizyt na budowach, o ile to konieczne, w ramach realizowanych przez firmę projektów

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektrotechniki, energetyki lub pokrewne
-Minimum 4 lata doświadczenia zawodowego przy projektowaniu instalacji elektrycznych wewnętrznych
-Komunikatywna znajomość technicznego języka angielskiego
-Wymagana znajomość oprogramowania AutoCAD, Microsoft Office
-Dobra organizacja pracy, systematyczność, dokładność, rzetelność
-Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych

Mile widziane

-uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych
-znajomość oprogramowania Revit, Engineering Base, ETAP
-prawo jazdy kat. B

We offer:

-Ambitną pracę w inżynierskiej firmie projektowo-doradczej, należącej do międzynarodowej Gru-py ILF
-Przyjazną atmosferę pracy
-Pracę w biurze lub w modelu hybrydowym
-Pakiet benefitów: opieka medyczna LuxMed, dofinansowanie karty Multisport, parking dla pracow-ników, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
-Dofinansowanie nauki języków obcych (200 zł /m c)
-Możliwość bezpłatnej nauki języka niemieckiego w małych grupach w godzinach pracy
-Możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych

Osoby zainteresowane, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@ilf.com

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikację prosimy kierować do:

   ILF Consulting Engineers Polska Sp. z o.o.
Ms. Jolanta Folwarczny
Osmańska 12
02-823 Warsaw

Telefon: +48 (22) 4 30 - 2635
Fax: +48 (22) 4 30 - 2601

e-mail: jolanta.folwarczny@ilf.com

Druckversion